Additel ADT 760 [ADT760-MA-02-CP300-DL] Automatic Handheld Pressure Calibrator, -12.5 to 300 psig (-0.86 to 20 barg) w/CP300 Sensor, HART and Data Logging, 0.02% FS, -13.5 to 300 psi (-0.95 to 20 bar)