AEMC MA193-10-BK [2140.48] MiniFlex Sensor, 10 in.
This product has a minimum quantity of 2
MiniFlex Sensor Model MA193-10-BK for Models 3945-B, 8220, 8230, 8333, 8335, 8336, 8435 and PEL Series, 10 inch 200mA to 3000A.